Siyah Hasır Bayan Çanta

 • &navurun&
 • Siyah Hasır Bayan Çanta
 • Siyah Hasır Bayan Çanta
 • Siyah Hasır Bayan Çanta
 • Siyah Hasır Bayan Çanta
 • Ürün kodu :
  Fiyat : 269 TL
  Ebatlar : 35*30*13
  Renkler :
  Tumblr Twitter Facebook


  SİYAH HASIR

  SUNİ DERİ

  KOL ÇANTASI

  ÇOK BÖLMELİ

  YÜKSEK KALİTELİ

  UYGUN FİYATLI BAYAN ÇANTASI

  Siyah renk hasır dokulu yüksek kaliteli şık çanta.

  Siyah Hasır Kadın Çanta

  Siyah, hasır, yüksek kaliteli kadın çantası.

  Benzer Ürünler

  GİZLİLİK

  Bayanincantasi.com kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

  kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

  • Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
  • Bayanincantasi.com mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
  • Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

  Mesafeli satış sözleşmesi, e-ticaret sitelerinde olan bir sözleşmedir. Sözleşmenin amacı, siteden alışveriş yapılırken ya da alışveriş sonrasında oluşabilecek problemleri önlemek ve prosedürler ile ilgili ön bir bilgilendirme yapmaktır. Ön bilgilendirme formunda bulunan bilgiler ile birlikte ilave bilgiler de içeren kapsamlı bir sözleşmedir.

  İADE ŞARTLARI

  ALICI, ürürünün tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde firmamıza bildirimde bulunulması ve ürünün Satış sözleşmesinin 6. madde hükümleri çerçevesinde iade edilebilir özellikte olması şarttır. Özel işcilik yapılmış ürünler iade edilemez. İade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

  KARGO VE TESLİMAT

  Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslimedilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargogörevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir. İnternet mağazamız üzerinden vereceğiniz siparişe ait teslimat tarihi, çoğunlukla aynı gün kargo ve bunu takip eden 1 ila 2 gün kargo yolculuk sürecidir. Sipariş onayı e-mail bildirim ve sms mesajla bildirilir.

  MNG kargo anlaşmamız üzerinden en uygun fiyatlarla siparişleriniz adreslerinize gönderilir. Kapıda ödeme talep eden müşterilierimiz için kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  KAMPANYALAR

  Web sitemiz üzerinde ve mail bülten üzerinden kampanya bildirimleri yapmaktayız. İndirim kampanyalarımız, sezon sonu indirimi, yeni yıl indirimi, bayram indirimi adı altında düzenlenmektedir. Kredi kartına faizsiz taksit ve bonus kampanyalarımız mevcuttur. Email bültenimize kayıt olup kampanyalarımız hakkında güncel bilgilendirmeler alabilirsiniz.

  Bir kampanyayı başlattığımızda web sitesi üzerinden yayınlıyor, sosyal medyada duyuruyor ve eşzamanlı olarak email bültenimize kayıt olan ziyaretçilerimize bildirim yolluyoruz. Email bültenine kayıtlı olan müşterilerimiz kampanyalarımızdan ilk haberdar olan topluluklardır.

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.

  SOSYAL SORUMLULUK

  Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

  EKNOLOJİK GELİŞİM

  Faaliyet sahalarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile teknolojide önder konuma gelmek.Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi

  VİZYONUMUZ

  Toptan tedarikçi olarak türkiyenin her köşesine tedarik ağı kurmak. Perakende satışlarda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda tedarik etmek ve Türkiye'de en kısa zaman içinde kalite ve uygun fiyatın markası olmak