DSN Bayan Çantaları

"DSN Bayan Çantaları" kategorisi araması için toplam 15 sonuç listeleniyor.

Abonelik

GİZLİLİK

Bayanincantasi.com kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

İADE ŞARTLARI

ALICI, ürürünün tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde firmamıza bildirimde bulunulması ve ürünün Satış sözleşmesinin 6. madde hükümleri çerçevesinde iade edilebilir özellikte olması şarttır. Özel işcilik yapılmış ürünler iade edilemez. İade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

KARGO VE TESLİMAT

Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslimedilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargogörevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir. İnternet mağazamız üzerinden vereceğiniz siparişe ait teslimat tarihi, sipariş sırasında sepet sayfasında görüntülenir. Telefonla siparişlerde ise satış temsilcilerimiz tarafından şahsen bildirilir.

KAMPANYALAR

Web sitemiz üzerinde ve mail bülten üzerinden kampanya bildirimleri yapmaktayız. İndirim kampanyalarımız, sezon sonu indirimi, yeni yıl indirimi, bayram indirimi adı altında tutarın %10-%20'si arasıdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.

Copyright 2019 - bayanincantasi.com - Tüm hakları saklıdır.